Nasza kadra pedagogiczna

Dyrektor szkoły : Leszek Retel

Wiecedyrektor szkoły : Alicja Falińska

Wicedyrektor szkoły : Alicja Kłoczko


 


Nasza kadra pedagogiczna

Nauczanie przedszkolne

1.

Kulikowska Ewa

5-latki B

2

Stankiewicz Małgorzata

 

 

 

3.

Grzymała Anita

3 latki

4.

Namiotko Renata

 

 

 

 

 

5.

Kudrycka-  Pawlukanis Anna

5 latki A

6.

Forysiak-Kondratowicz Sylwia

 

 

 

7. 

Kimera- Dąbkowska Bożena

4 latki

8. 

Lipińska Jolanta

 

 

Imię i Nazwisko nauczyciela

Sala

Wychowawstwo

1.

Antoniak Katarzyna

206

5 latki 

2.

Trzaska Barbara

3.

Chojnowska Małgorzata

307

1 A

4.

Falińska Alicja

305

1C

5.

Kłoczko Alicja

6.

Jurewicz Ewa

204

0 C

7.

Jusińska Beata

202

0 B

8.

Kurpios- Sawicka Sylwia

201

2 B

9.

Masiulaniec Urszula

203

1 A

10.

Naumowicz- Repucha Jolanta

205

0 A

11.

Pień Joanna

303

1 B

12.

Pietrzak Paulina

108

2 D

13.

Poreda Iwona

308

2 C

14.

Trzcińska Dorota

305

2 A

15.

Waraksa Wioleta

302

3 A

 

 

Imię i Nazwisko nauczyciela

Sala

Wychowawstwo

J.polski

1.

Becz Małgorzata

106

8B

2.

Czarniewska Krystyna

17

8A

3.

 Łukjaniuk Jolanta

102

7B

Matematyka

4.

Zadroga Marzanna

203

5 B

5.

Żukowska Małgorzata

101

-

6.

Wojtas Izabela

15

7 A

7.

Trybułowska Katarzyna

 

 

Historia

8.

Ireneusz Niedźwiecki

12

 

9.

Karwowska Anna( WOS, dor. zaw.)

208

5 E

J. angielski

10.

Górko Małgorzata

103

8C

11.

Mor Magdalena

10

6B

12.

Ostrowska Katarzyna

13

7C

13.

Waraksa Anna

20

5 D

14.

Słupecka Joanna

14

4 C

J. niemiecki

15.

Bernatowicz- Nyga Urszula

20

 

J. rosyjski

16.

Dulewicz Patrycja

20

 

 

 

 

 

Plastyka , Muzyka

17.

 Boruc Katarzyna

5

4 E

18.

Witczak Katarzyna

3

4 D

Zajęcia komputerowe, informatyka

19.

Rzędzian Karolina

105

6 A

20.

Grażyna Górko

12

 

Zajęcia techniczne

21.

Retel  Leszek

 

 

Biologia, Przyroda

22.

Malinowska- Januszkiewicz Iwona

104

6 C

Przyroda, Chemia

23.

Janonis- Klimko Anna

3

4 B

Fizyka

24.

Becz Urszula ( uczy także j. angielskiego)

3

 

Geografia, EDB

25.

Przekop Justyna

108

4 A

Wychowanie Fizyczne

26.

Karniłowicz Dawid

 

 

27.

Sawicki Andrzej

 

 

28.

Tarasiewicz Łukasz

 

 

29.

Tomczyk Cecylia

 

5 A

Religia

30.

Mioduszewska Elżbieta

 

 

31.

Pańczuk Jolanta

 

 

Biblioteka

32

Kołodziej Justyna

 

4 F

Świetlica

33.

Galińska Beata

 

 

34.

Iwanicka Urszula

 

 

35.

Miernik Katarzyna

 

 

Pedagog

36.

Jaśkiewicz Iwona

 

 

Psycholog

 

37.

Wróbel Katarzyna