Wyniki konkursu na zakładkę

Drodzy Czytelnicy!

 

W odpowiedzi na konkursy głoszone wraz z końcem września do skrzynki na Wasze prace trafiło mnóstwo ciekawych zakładek do książki i wspaniałych życzeń z okazji październikowego święta biblioteki szkolnej.

 

Oto wyniki konkursu na poziomie klas III:

 

I MIEJSCE EX AEQUO:

 

  • Natalia Kruszyńska – kl. 3a
  • Zuzanna Piela – kl. 3b
  • Ela Dzierzęcka – kl. 3b
  • Izabela Zawadzka – kl. 3e

 

II MIEJSCE EX AEQUO :

 

  • Klaudia Anacka – 3e
  • Filip Grzenda – kl. 3d

 

III MIEJSCE EX AEQUO:

 

  • Szymon Bida – kl. 3e
  • Aleks Karnauchow – kl. 3e

 

Oto wyniki konkursu na poziomie klas II:

 

I MIEJSCE EX AEQUO:

 

  • Patrycja Aneszko – kl. 2b
  • Oliwier Ejsmont – kl. 2c
  • Inga Naszkiewicz – kl. 2c
  • Karol Nowak – kl. 2d
  • Jakub Kowalewski – kl. 2d
  • Norbert Brzozowski – kl. 2e
  • Maja Ćwikowska – kl. 2f
  • Anna Piela – kl. 2f

 

II MIEJSCE EX AEQUO:

 

  • Michał Zajączkowski – kl. 2b
  • Oliwia Przekop – kl. 2c
  • Wiktoria łoboda – kl. 2c
  • Aleksandra Trzaska – kl. 2c
  • Jakub Nawrocki – kl. 2d
  • Maciej Matyszczyk – kl. 2d
  • Natalia Krzętowska – kl. 2d

 

 

III MIEJSCE EX AEQUO:

  • Jacek Izbicki – kl. 2b
  • Oliwia Godlewska – kl. 2c
  • Natalia Wiatrowska – kl. 2d
  • Antoni Kisielewski – kl. 2d

 

PRACE WYRÓŻNIONE W KONKURSIE NA ŻYCZENIA DLA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ:

 

  • Amelia Przekop – kl. 2c
  • Bartosz Bogdzio – kl. 2f
  • Robert Wodnicki – kl. 2f
  • Nikola Liwak – kl. 3e
  • Nadia Becz – kl. 2c
  • Lena Murawska – kl. 2e

 

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI:

 

I MIEJSCE: Mateusz Korotko – kl. 1a

II MIEJSCE: Szymon Podciborski – kl. 1a

III MIEJSCE: Jakub Jurewicz – kl. 1a

 

W konkursach wzięli udział również:

 

Kl. 3a: Lena Łobanowska, Aleksandra Bartoszuk, Julia Przyborowska, Mikołaj Kondraciuk

 

Kl. 3e: Bartłomiej Jaworowski, Rafał Tyszko, Damian Mackiewicz, Nikola Kondracka, Nikola Korzeniecka, Estera Romanowska, Maja Brzezińska, Katarzyna Ścipin, Cezary Staniaszek, Chanel Cavaliere, Natalia Koziej, Maciej Paszkiewicz

 

Kl. 2b: Kornelia Puza, Milena Iwaszko, Weronika Wasilewska, Karolina Kotyńska, Sandra Makarewicz, Oliwia Sadowska, Wiktoria Olszewska

 

Kl. 2c: Julia Predko, Weronika Danisewicz

 

Kl. 2d: Zuzanna Janiuk, Maja Janko, Anna Zajączkowska, Natalia Radzewicz, Oliwia Szczepańska, Klaudia Minkiewicz

 

Kl. 2e: Eryk Rozmysłowski, Klaudia Siwek

 

Kl. 1a: Olaf Żyliński, Wojtek Trzasko, Kamil Zarzecki, Dawid Mikielski, Adam Przeździak, Kewin Derek, Jakub Szczepański, Klaudia Wasilewska, Szymon Rogowski, Mateusz Chmielewski, Piotr Sztabiński, Karolina Truchan, Manuela Maciejko

 

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE ZA UDZIAŁ W KONKURSACH!

Justyna Kołodziej

Anna Truchan