Finał Województwa Warmińsko- Mazurskiego SZS w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców w Olecku.

10.12.2018 r. nasi uczniowie wzięli udział w Finale Województwa Warmińsko- Mazurskiego SZS w Drużynowym Pływaniu Dziewcząt i Chłopców w Olecku.

Mistrzostwa Rejonu VI w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Giżycku

7 listopada 2018 r. drużyna Dziewcząt wzięła udział w Mistrzostwach Rejonu VI w Piłce Ręcznej Dziewcząt w Giżycku zajmując III miejsce.

 

Liga Wojewódzka Młodzików po raz drugi w Gołdapi

Piłka Siatkowa.

 

W sobotę, 12 stycznia na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi pod patronatem Burmistrza Gołdapi Tomasza Luto rozegrano szósty Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzików Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Siatkowej. Gołdapski zespół SP 3 UKS Trójka Gołdap zmierzył się z PUKS Wiktoria Szczytno i UKS Tempo – 25 Olsztyn. Gospodarze zagrali bardzo dobry turniej pokonując dwóch sobotnich rywali. W pierwszym spotkaniu odnieśli zwycięstwo 2:0 (25:18, 25:15) nad Wiktoria Szczytno. Potem po zaciętym spotkaniu pokonali 2:1 (25:15, 14:25, 15:8) – zespół z Olsztyna. W trzecim sobotnim meczu UKS Tempo Olsztyn wygrało 2:1 (21:25, 25:21, 15:10) z PUKS Wiktorią Szczytno. Gołdapski zespół zagrał w składzie: Kamil Jabłoński (kapitan), Tymoteusz Walc, Oskar Stalewski, Dominik Wawrukiewicz, Maciej Wądołowski, Mieszko Makarski, Michał Ostrowski, Kajetan Kowalewski, Piotr Górski (libero). Dzięki zwycięstwu w szóstym turnieju gołdapianie zorganizują 9 lutego turniej barażowych (II faza rozgrywek wojewódzkich) o dwa miejsca do fazy finałowej. Organizatorem turnieju był: UKS Trójka Gołdap, Gołdapski Szkolny Związek Sportowy, którzy jest współfinansowani przez Gminę Gołdap.

{gallery}luk2{/gallery}

 

 

Siatkarze z „Trójki” najlepsi w Rejonie

Piłka Siatkowa.

W wyśmienitych nastrojach wrócili z Mistrzostw Rejonu VI Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców siatkarze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, rozgrywanych w piątek, 7 grudnia w Giżycku. Szóstoklasiści oraz młodsi siatkarze pokazali charakter i wolę walki do ostatniej piłki i wygrali turniej rejonowy. Po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce pokonali 2:1 (26:24, 20:25, 17:15) – Szkołę Podstawową nr 4 w Giżycku oraz 2:1 (25:10, 15:25, 15:8) – Szkołę Podstawową nr 6 w Ełku. Z gry w ostatniej chwili zrezygnowali zawodnicy z Olecka. Zwycięstwo daje przepustkę na Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego, który odbędzie się w marcu 2019 roku w Gołdapi. Drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami. Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowali: Antoni Buraczewski, Michał Ostrowski, Mieszko Makarski, Aleksander Nyga, Olaf Rykaczewski, Adam Kryszkiewicz, Piotr Kozic, Jakub Czernicki i Nikolas Krynicki. Organizatorem imprezy był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Giżycku.

{gallery}luk3{/gallery}

 

 

Mini siatkówka. XXV Ogólnopolski Turniej o Puchar Kinder + Sport 2019

 

Rewelacyjny występ siatkarzy z „trójki” w Olecku

W niedzielę 13 stycznia po raz pierwszy w Olecku odbył się II Wojewódzki Turniej Eliminacyjny w Piłce Siatkowej o Puchar Kinder + Sport 2019.

Czytaj więcej...