Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi 10 w Polsce

🏐🏐Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi 10. w Polsce 🏐🏆🏐🥇Fantastyczni siatkarze SP 3 Gołdap zajęli doskonałe 10. miejsce w Polsce podczas Finału Krajowego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej „Czwórek” Chłopców w Głuchołazach, województwo opolskie (2-5.06.2022). Ogromne gratulacje dla Jakuba Czernickiego, Nikolasa Krynickiego, Mateusza Repowa, Doriana Pietrzaka, Mikołaja Rawinisa, Tomasza Pańczuka, Oliwiera Żbikowskiego, Michała Mora, Michała Sadowskiego, Bartosza Klisza i Filipa Budlewskiego. Podopieczni Łukasza Tarasiewicza walczyli na parkiecie hali „Banderoza” jak lwy, wygrywając cztery pojedynki. Chłopcy ograli: PSP 11 Kędzierzyn-Koźle, SP 3 Leżajsk, SP 3 Sulechów, SP 3 Nysa. Dodatkowo wygrali seta z drużyną SP 158 Warszawa i byli bardzo bardzo blisko pokonania SP 18 Kalisz, prowadzili 1:0 i mieli nawet w górze piłkę meczową, ale nie udało się. Walczyli z najlepszymi z najlepszych w Polsce, jestem z Was bardzo dumny 🏆🏐🏆🥇💪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *