Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej   rozpoczynają udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym pt. ,,Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną”. Czas realizacji projektu: październik 2021 – czerwiec 2022.

Przygoda z
małpką
Iwoną
rozpoczęta

Uczniowie klasy 1a i 1 c oraz grupa Delfinków zapoznały się z małpką i wykonały „Gaj Życzliwości”. Pełne entuzjazmu po wykonaniu pierwszego zadania są gotowe na kolejne wspólne przygody.

W związku z Światowym Dniem Mycia Rąk obchodzonym 15 października zorganizowaliśmy akcję edukacyjną przypominającą, jak prawidłowo myć dłonie i kiedy powinniśmy to robić. Mycie rąk to prosta czynność, która może uratować nas od wielu groźnych chorób.

14 listopada Dzień Seniora Z okazji tego dnia przedszkolaki i pierwszaki wykonały karki z życzeniami oraz złożyły obietnicę Małpce Iwonie „Będziemy tak robić, by starsi tylko z dobrej strony nas znali, by czuli się przez nas kochani oraz szanowani”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *