WARSZTATY PROFILAKTYCZNE W SP3

W dniach 30.05.2022r. i 08.06.2022r. odbyły się w Szkole Podstawowej nr 3      im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi warsztaty profilaktycznemające na celu ukierunkowanie na profilaktykę uzależnień w środowisku młodzieży                                i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu psychoaktywnych środków zastępczych.            W ramach warsztatów podejmowane były działania informacyjno-edukacyjne, zwracające szczególną uwagę na problemy zdrowotne, jakie wynikają z korzystania ze substancji psychoaktywnych. 

Serdecznie dziękujemy za bardzo ciekawe warsztaty Pani Ewie Bolewskiej pracownika Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gołdapi i dla sierż. szt. Marty Anuszkiewicz pracownika Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *